Mesaje
Adauga anunt nou
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 5
Postat Azi la 12:30

angajam tehnician sisteme de detectie

Salariu

4 500 - 4 700 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 5

Tip contract

Nedeterminat

Tip job

Full time

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: RO23699421

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Cautam ptr. lucrarile noastre aflate in Bucuresti sau provincie personal serios cu EXPERIENTA, dorinta de munca si de afirmare profesionala.

Descrierea jobului tehnic:

- realizarea cablarii si a conexiunilor necesare pentru implementarea sistemelor de securitate, conform proiectelor;

- realizarea lucrarilor de instalare, intretinere, programare si service a sistemelor de securitate (supraveghere video si monitorizare CCTV), videointerfonie, sisteme antiefractie, control acces, sisteme de detectie a incendiului);

- rezolvarea interventiilor aparute, respectarea termenelor de executie in functie de gradul de prioritate stabilit de superiorul direct si indeplinirea atributiilor stabilite pentru ziua respectiva;

cerinta suplimentara: candidatul trebuie sa fie posesor CARNET DE CONDUCERE CATEGORIA B.

salariul oferit - 4500 RON negociabil

ptr. intrebari, trimitere CV-uri si programari interviuri: tel:07********10

Localitate

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 5
ID: 232057526

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Descarca aplicatia pentru telefonul tau