Agent Curățenie / Menajera / Camerista pentru regim hotelier

Adaugat la 08:18, 19 Aprilie 2024
Tip contract: Perioada nedeterminata Numarul de posturi disponibile: 1 Tip job: Full time Salariu: Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Oamenii din Ucraina sunt bineveniti Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani) Program si in weekend: Program si in weekend Mobilitatea postului: Necesita deplasari Recrutare la distanta: Posibilitatea de lucru la distanta:

Angajam Menajera/Camerista cu experiența pentru garsoniere in regim hotelier.

OFERIM:

-salariul net, intre 3100 - 3500 RON (bani în mână, in functie de experiența).

-program: 08:00 - 17:00,

-5 zile/saptamana (se lucreaza si in weekend)

-abonament gratuit pentru metrou.

-bonusuri și alte beneficii, în funcție de implicare. (prima de Paști și Crăciun)

CERINȚE:

Persoane responsabile cu inițiativă și experiență în curățenie.

Capacitatea de a folosi telefoane de tip smartphone/Aplicația Whatsapp.

Necesita deplasări intre punctele de lucru.

ATRIBUTII:

- Efectuează și întreține curățenia în spațiile de cazare eliberate si ocupate în conformitate cu standardele și procedurile
companiei;

- Verifica inventarul spațiilor de cazare;

- Preda și preia lenjeria;

- Completează și înlocuiește, în funcție de necesități, consumabilele și le aranjează conform normelor interne;

- Alte responsabilități mentioned in fișa postului.