Agent securitate transport valori - Constanta

Adaugat la 16:24, 24 Octombrie 2024
Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Recrutare la distanta: Posibilitatea de lucru la distanta: Program si in weekend: Munca in schimburi: Program flexibil: Tip contract: Perioada nedeterminata Tip job: Full time

Brink's Cash Solutions (RO) SRL, furnizor de servicii de transport si procesare valori - parte a Brink's Company, liderul global
in gestionarea numerarului - cauta persoane integre, responsabile si dinamice pentru pozitia de AGENT SECURITATE TRANSPORT VALORI
in CONSTANTA.

Persoanele interesate sunt rugate sa ne lase un mesaj cu CV / date de contact.

Cerintele postului:

* studii medii;

* disponibilitate de lucru in ture, deplasari frecvente;

* atestat profesional de agent securitate eliberat de Politie (obligatoriu);

* disponibilitate / capacitate (apt medical/psihologic) pentru lucru inarmat (angajatii noi vor fi avizati port-arma);

* experienta profesionala de minim 1 an de zile in domeniul asigurarii securitatii;

* comunicare, organizare, seriozitate, responsabilitate, integritate.

Descrierea jobului / Responsabilitati principale:

* transportarea fizica a sacilor cu valori de la/la autoblindata,

* alimentarea ATM-urilor,

* asigurarea securitatii autovehiculului si a continutului transportului,

* supravegherea si apararea zonei de incarcare-descarcare.

Oferta (bonusuri, beneficii):

* tichete de masa in valoare neta de 600 lei in raport cu numarul zilelor lucrate din luna;

* acordarea sporului de noapte in procent de 25% si spor de week-end in procent de 15% in raport cu numarul de ore lucrate;

* spor de fidelitate;

* posibilitate ore suplimentare - platite 200%.

* 22 zile concediu de odihna platit/an;

* asigurare medicala;

* contract de munca pe perioada nedeterminata;

* tinuta de lucru gratuita, dotare corespunzatoare in raport cu activitatea desfasurata;

* training de specialitate asigurat la inceputul activitatii pentru o mai buna intelegere si adaptare la sarcinile de lucru;

* posibilitate de promovare in cadrul echipei;

* posibilitatea de a lucra si a va dezvolta in cadrul unei companii multinationale, intr-un mediu de lucru profesionist, cu
posibilitati de promovare si dezvoltare.

Descrierea companiei

Brink's Cash Solutions (RO) SRL este parte a Brink's Company, liderul global in gestionarea numerarului, servicii de siguranta
logistica si solutii de plata, incluzand servicii de transport numerar, servicii ATM, servicii de gestionare a numerarului
(inclusiv externalizarea tezaurului, procesare numerar si servicii de depozitare numerar), precum si transport international de
valori. Printre clientii nostri se numara institutiile financiare, retaileri, agentii guvernamentale (inclusiv bancile centrale),
monetarii, magazine de bijuterii si alti operatori comerciali din intreaga lume. Reteaua noastra globala de operatiuni din 47 de
tari deserveste clientii din peste 100 de tari. Brink's Cash Solutions (RO) SRL este prezenta in Romania din anul 2002, avand o
structura teritoriala de 7 Centre de Procesare si 20 Puncte de Lucru, in care lucreaza aproximativ 2000 de angajati.