Agent vânzări – Comert cu Materiale de Construcții

Adaugat la 03:48, 08 Mai 2024
Mobilitatea postului: Necesita deplasari Tip job: Full time Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Recrutare la distanta: Posibilitatea de lucru la distanta: Program si in weekend: Munca in schimburi: Program flexibil:

Descriere

Agent vânzări, administrator bază de date – Construcții

Candidatul ideal

Persoană ambițioasă, serioasă, atentă la detalii, motivată de rezultate;

Abilitați bune de comunicare, negociere și persuasiune;

Cunoștințe solide în domeniul construcțiilor și a materialelor de construcții;

Permis conducere categoria B.

Inginer construcții sau colegiu tehnic în construcții

Descrierea jobului

Crearea și dezvoltarea relațiilor de parteneriat cu clienții;

Vizitarea clienților și a potențialilor clienți pentru a evalua nevoile sau a promova produse și servicii;

Culegerea de informații, întocmire și întreținere bază de date în domeniul construcțiilor.

Beneficii oferite:

Pachet salarial atractiv.

Descrierea companiei:

SC COM CONSULTING SRL- distribuție materiale și accesorii pentru construcții și finisaje