Agent Vânzări - Tâmplărie PVC și Aluminiu (cu sau fara experienta)

Adaugat la 12:14, 04 Mai 2024
Tip job: Full time Salariu: Mobilitatea postului: Necesita deplasari Tip contract: Perioada nedeterminata Nivelul de experienta: Fara experienta Nivelul de studii: Necalificat Numarul de posturi disponibile: 1 Recrutare la distanta: Program si in weekend: Munca in schimburi:

Dorim sa angajam Agent Vânzări - Tâmplărie PVC și Aluminiu (experiența ar putea constitui un avantaj) – Zona BACĂU

Oportunitatea de a începe o carieră în vânzări te așteaptă!

Suntem în căutarea unui agent de vânzări motivat și dornic să învețe pentru a se alătura echipei noastre din Bacău.

Iată ce oferim:

Salariu atractiv: între 3.000 și 4.500 Lei, în funcție de performanță.

 Experiență: Nu este obligatorie experiența în domeniu; te vom pregăti pentru succes!

Industrie competitiva: Lucrați într-un domeniu concurential, cu o cerere mare de produse de tâmplărie PVC și aluminiu.

Responsabilități:

·         Promovarea și vânzarea produselor noastre de tâmplărie PVC și aluminiu

·         Identificarea oportunităților de vânzare și dezvoltarea de relații solide cu clienții

·         Înțelegerea nevoilor clienților și recomandarea soluțiilor potrivite

·         Colaborarea cu echipa internă pentru a asigura satisfacția clienților

Cerințe:

·         Abilități excelente de comunicare și negociere

·         Persoană organizată, ambițioasă și dornică să învețe

·         Capacitatea de a lucra în echipă și de a-și asuma responsabilități

·         Permis de conducere categoria B

·         Beneficii:

·         Pachet salarial competitiv, cu bonusuri în funcție de performanță

·         Oportunități de dezvoltare profesională și învățare continuă

·         Mediu de lucru plăcut și dinamic, alături de o echipă tânără și entuziastă

Dacă ești gata să începi o carieră în vânzări și să te alături echipei noastre, trimite-ne CV-ul tău pe Whatsapp la numărul de
telefon: 07******00 sau suna direct la numarul de telefon precizat.

Nu rata această oportunitate unică! Aplică acum și fii parte din succesul nostru!