Agent vanzari telefonic

Adaugat la 17:26, 04 Mai 2024
Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Posibilitatea de lucru la distanta: Program si in weekend: Program flexibil: Mobilitatea postului: Locatie stabila Tip job: Full time Recrutare la distanta: Munca in schimburi:

Descriere

Program standard ‪Luni-Vineri‬ ‪10:00 –19:00

*Pachetul tau de beneficii:

Sistem de salarizare foarte motivant, obiective tangibile:

-salariu fix peste media pieţei

-premii de performanţă şi beneficii diverse

Investiţie în cariera fiecarui coleg:

-program complex de traininguri & workshopuri de specialitate şi dezvoltare personală

-coaching one2one, mentorat, ghidaj în carieră

-posibilitatea de a promova pe diverse poziţii superioare

Mediul de lucru

-birou modern in locatie centrala

Agent vanzari prin telefon,considera avantaj experienta.

Suntem tineri, dinamici şi motivaţi. Pasionaţi de vânzări, am învăţat continuu şi am devenit experţi ! Vino alături de noi în
echipa noastra.

*Eşti candidatul ideal dacă:

-eşti energic, pozitiv, spontan şi relaţionezi uşor

-eşti orientat către rezultate, competitiv şi motivat să realizezi ceea ce iţi propui

-îţi doreşti să lucrezi într-o echipă tânără şi dinamică -acumulezi rapid informaţii, eşti serios şi responsabil

-vânzările în telesales (prin telefon) te stimulează

*Descrierea jobului:

-contactezi clienţii dintr-o bază de date promovând serviciile şi produsele pe care le vei vinde

-tratezi cu profesionalism toate apelurile pentru a genera vânzări

-asculţi activ, depăşeşti eficient obiecţii, eşti perseverent în apel

-supervizezi complet procesul de vânzare până la finalizarea acestuia

-realizezi targhetul zilnic/lunar

Vrem să te cunoaştem.Pentru mai multe detalii sunati la numarul: 07********84
Se incarca pagina