Anagajăm Consilier Vânzări Electroputere

Adaugat la 03:39, 19 Septembrie 2024
Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani) Program si in weekend: Program si in weekend Munca in schimburi: Munca in schimburi Mobilitatea postului: Locatie stabila Program flexibil: Program flexibil Nivelul de studii: Necalificat Tip contract: Perioada nedeterminata Numarul de posturi disponibile: 3 Tip job: Full time Salariu:

Descriere

Candidatul ideal:
-minim studii medii;
-bune abilități de comunicare și negociere;
-se adaptează cu ușurință mediului în care se află;
-putere de convingere;
-dornic de a acumula cunoștințe noi;
-pasionat de domeniul vânzărilor.

Responsabilități:
-abordarea/întămpinarea clienților;
-informarea clienților în privința produselor;
-promovarea și vânzarea produselor;
-gestiunea magazinului (verificare stoc, efectuare comandă, gestionare stoc, întocmire acte, depunere numerar).

Beneficii:
-contract individual pe perioadă nedeterminată;
-asigurare medicală;
-TRAINING alături de o echipă specializată;
-program flexibil și negociabil in funcție de nevoile angajatului;
-salariu fix incepând de la 2300 NET în prima lună (perioada de probă);
-mărire de salariu după perioada de probă și dupa trei luni;
-bonusuri de performanță și de sărbători;
-posibilități de promovare (ex: șef magazin, manager).

Parfumeria Auto este un brand național de retail (peste 17 insule in centre comerciale tip Mall) care comercializează odorizante
pentru mașină, casă și birou, deschis în 2017. În România ne propunem să deschidem in medie 5 magazine noi pe an și să ajungem la
75 de magazine.