Angajam Agent Contractare - Verificare Informare Constientizare , Arad

Adaugat la 03:22, 21 Septembrie 2024
Program flexibil: Program flexibil Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Posibilitatea de lucru la distanta: Program si in weekend: Munca in schimburi: Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani) Tip contract: Perioada nedeterminata Mobilitatea postului: Locatie stabila Numarul de posturi disponibile: 3 Tip job: Full time

RETIM ECOLOGIC SERVICE SA - lider in colectarea selectiva a deseurilor angajeaza:

AGENT CONTRACTARE - Verificare Informare Constientizare - Arad

Responsabilitati principale:

• Monitorizare/identificare neconformitati colectare deseuri de la beneficiarii serviciului de salubrizare Muncipiul Arad si
Judet; • Prezentarea regulilor de colectare selectiva a deseurilor si de desfasurare a serviciului; • Realizarea planului de
vizitare clienti in zona alocata; • Transmite mesaje de informare si constientizare in zona geografica alocata; • Preia
feedback-ul clientilor si il comunica sefului ierarhic; • Asigura distribuirea materialelor publicitare (fluturasi, brosuri) in
zona geografica alocata.

Cerinte:

• Studii medii absolvite (studiile superioare reprezinta avantaj); • Permis de conducere categoria B - obligatoriu; •
Disponibilitate pentru munca de teren (aprox. 95% din timpul lucrat); • Abilitati de comunicare; • Atitudine proactiva;

• Cunostinte despre managementul deseurilor – constituie avantaj;

 Masina personala in interes de serviciu

Beneficii:

* salariu fix + tichete de masa + commission

* contract comodat auto

* contract de munca pe perioada nedeterminata

* training-uri de pregatire;

* oportunitatea de a lucra in cadrul unei companii reputabile, avand activitate regionala.

Va rugam sa aplicati cu CV.

* Prin transmiterea CV-ului dvs. pentru aceasta pozitie sunteti de acord cu preluarea si prelucrarea informatiilor personale, care
vor fi accesate de persoanele responsabile cu procesul de recrutare in cadrul Companiei. Informatiile din CV vor fi utilizate
numai in scopul recrutarii si vor ramane confidentiale. Prin transmiterea datelor dvs. personale sunteti de acord cu utilizarea
acestora in scopul recrutarii in cadrul Companiei. Daca aveti intrebari, nelamuriri sau doriti sa accesati, corectati sau stergeti
datele personale, contactati Compania.