Angajam Agenti si dispeceri in Constanta,Tuzla, Navodari

Adaugat la 05:30, 05 Mai 2024
Tip contract: Perioada nedeterminata Munca in schimburi: Munca in schimburi Mobilitatea postului: Locatie stabila Program flexibil: Program flexibil Tip job: Full time Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Recrutare la distanta: Posibilitatea de lucru la distanta: Program si in weekend:

Angajam agenti securitate si dispeceri video in zonele , Constanta, Tuzla, Navodari

Beneficii:

- contract de munca integral;

-salariu competitiv, se plateste la timp

-loc de munca stabil, cu oportunitati de promovare

-performanta este recunoscuta si recompensata

- posibilitati de promovare

- oferim calificarile necesare posturilor..

Responsabilitati:

AGENT PAZA

-Asigurarea ordinii si securitatii in obiectiv;

-Rezolvarea incidentelor de securitate;

-Informarea operativa privind ordinea si securitatea in obiectiv;

-Gestionarea resurselor materiale din dotarea postului;

-Completarea documentelor specifice serviciului de securitate;

Cerinte:

-Fara antecedente penale

-Caracter sociabil, responsabil

DISPECER

Activitati principale:

- Monitorizeaza starea de functionare a sistemelor;

- Monitorizeaza camerele video din locatie;

- Respecta procedurile de lucru stabilite in reltia cu beneficiarul;

- Mentine legatura telefonic cu coordontorul de securitate;

- Informeaza beneficiarul cu privire la evenimentele sesizate in incinta obiectivului.

Cerinte:

- Experienta pe un post similar

- Studii medii.

- Cunostinte P.C.

- Abilitati de comunicare.

- Seriozitate, punctualitate.

Dacă ești o persoană organizată, motivată, sociabilă și cu abilități bune de comunicare, te așteptăm în echipa noastră.

Vrei sa te alaturi echipei noastre? Suna chiar acum la numarul de telefon 07******09