Angajam consilier vanzari rochii de mireasa

Adaugat la 10:05, 04 Mai 2024
Salariu: Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani) Tip contract: Perioada nedeterminata Munca in schimburi: Munca in schimburi Mobilitatea postului: Locatie stabila Program flexibil: Program flexibil Nivelul de studii: Absolvent Numarul de posturi disponibile: 4 Tip job: Full time

Descriere

Angajam consilieri vanzari rochii de mireasa

Misiune:
-Oferirea de consultanta clientilor in ceea ce priveste alegerea rochiei de mireasa
Responsabilitati:
-Intampinarea clientilor cu amabilitate si consilierea acestora prin oferirea de solutii si servicii in vederea alegerii rochiei
dorite
-Luarea masurilor pentru retus(nu necesita experienta)
-Asigurarea unei imagini placute a magazinului.
-Stabilirea programarilor
-Urmarirea comenzilor de rochii de mireasai
Cerinte:
-Rabdare
-Experienta anterioara de lucru in comert reprezinta un avantaj;
-Abilitati excelente de comunicare si de orientare catre client, dar si catre solutii pentru a oferi servicii de calitate;
-Responsabilitate si seriozitate;
-Dinamism si initiativa;
-Flexibilitate si spirit de echipa.
Beneficii:
-Salariu fix plus bonus din vanzari;
-Mediu de lucru tanar si dinamic;
-Planuri de formare adaptate fiecarui angajat in parte pentru atingerea obiectivelor profesionale, dar si personale;
– Perspective de dezvoltare profesionala.
-Salariu 3000 lei-5500 lei in functie de comisionul din vanzari

Program:
Se lucreaza in ture !
-de Luni pana Vineri de la 10 la 19
-Sambata de la 9 la 17