Angajam inginer / economist

Adaugat la 15:17, 30 Aprilie 2024
Tip contract: Perioada nedeterminata Nivelul de studii: Absolvent Numarul de posturi disponibile: 1 Tip job: Full time Recrutare la distanta: Posibilitatea de lucru la distanta: Program si in weekend: Munca in schimburi: Program flexibil: Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti):

Descriere

Daca ai:

* Studii superioare finalizate tehnice / economice

* Cunoștințe bune de utilizare PC: Ms Office, navigare pe internet

* Capacitate de analiza și sinteza

* Persoana dinamica, flexibila, cu inițiativa, responsabila, foarte bine organizata, orientata către obținerea de rezultate

* Reprezinta avantaj experiență pe un post similar (ofertare, licitații)

Descrierea jobului:

* Realizarea ofertelor tehnico-financiare;

* Întocmește situații de lucrări în baza listelor de cantități primite de la Inginerii din șantier

* Analizează caietele de sarcini primite

* Întocmește documentația completa pentru participarea la licitații publice

* Urmărește și verifica cheltuielile / veniturile aferente lucrărilor executate

* Întocmește facturile și contractele de prestări servicii,

* Îndosariază și arhivează documentele

Beneficii:

* Angajarea pe perioada nedeterminata

* Pachet salarial în funcție de performante

* Prima de Craciun, Paste si Vacanta

* Cursuri de formare profesionala

Prin aplicarea CV-urilor dvs. la acest job sunteți de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului
privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal, acestea fiind necesare în
procesul de recrutare.