Angajam Operator Productie

Adaugat la 23:17, 04 Mai 2024
Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani) Tip contract: Perioada nedeterminata Nivelul de studii: Calificat Tip job: Full time Program si in weekend: Program si in weekend Munca in schimburi: Munca in schimburi Mobilitatea postului: Locatie stabila Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Recrutare la distanta: Posibilitatea de lucru la distanta:

Descriere

Responsabilitati:

* Identifica, la inceputul programului de lucru, obiectivele si sarcinile zilnice;

* Verifica, cu atentie, conform instructiunilor de lucru, starea de functionare a utilajelor si a echipamentelor de lucru;

* Regleaza cu rigurozitate, echipamentele si utilajele, la parametrii de exploatare prescrisi in tehnologia de fabricatie;

* Elimina cu minutiozitate, neconformitatile minore ale materiilor prime, materialelor auxiliare, echipamentelor si utilajelor;

* Raporteaza, in timp util, catre sefii ierarhici, deficientele constatate;

* Efectueaza curatenia la locul de munca, ori de cate ori este nevoie, in conformitate cu cerintele locului de munca, preda
schimbului urmator locul de munca curat  ;

 Oferim:

* Salariu motivant ;

* Bonus de performanta lunar cuprins intre 0300 700 30 600 lei/eveniment;

* Cota lunara cu produse ETI.

Program de lucru 3 schimburi:

* 00:00 – 08:30

* 08:00 – 16:30

* 16:00 – 00:30