Angajam personal cu experienta in Productie publicitara

Adaugat la 05:14, 05 Mai 2024
Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani) Tip contract: Perioada nedeterminata Nivelul de studii: Calificat Tip job: Full time Salariu:

Descriere

Candidatul Ideal
– Studii medii finalizate; permis cat B
– Punctualitate si eficienta in munca de zi cu zi;
– Responsabilitate faţă de munca proprie şi orientare spre atingerea rezultatelor stabilite cu echipa de management;
– Experienţa profesională în domeniul productiei de materiale publicitare reprezinta un avantaj care va fi apreciat si remunerat.
– Să cunoască bine materialele din domeniu publicitar (constituie avantaj experienta in lucrul cu echipamente specifice
activitatii: laminator, imprimante,cutter plotter
Program de lucru 9:30 - 17:30( +pauza de masa)

Descrierea jobului
– Participa, alaturi de echipa de proiect, la realizarea produselor, la verificarea si ambalarea acestora;
– Prelucreaza materiale diverse specifice proiectului Autocolant, Plexiglas, Metal etc prin lipire, indoire, vopsire, finisare,
etc;
– confectionarea de reclame, litere volumetrice, panouri publicitare
– colantari si inscriptionari
– finisare banner, autocolante, etc
– Comunicarea eficienta cu echipa;