Angajam Receptioner/a Hotel

Adaugat la 07:40, 05 Mai 2024
Program si in weekend: Program si in weekend Munca in schimburi: Munca in schimburi CUI / CIF: RO 2984328 Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Posibilitatea de lucru la distanta: Program flexibil: Mobilitatea postului: Locatie stabila Nivelul de experienta: Fara experienta Tip contract: Perioada determinata Nivelul de studii: Student

Descriere

Hotel Parc Mamaia angajeaza receptioner/a!

Candidatul Ideal:

* Cunostinte operare PC (Pyn Booking, Microsoft Excel, Word, internet);

* Cunostinte limba engleza;

* Experienta pe o functie similara reprezinta avantaj.

Descrierea jobului

* Intampina si primeste oaspetii hotelului;

* Efectueaza in mod adecvat cazarea fiecarui oaspete, asigurandu-se de completarea exacta si completa a fisei de cazare;

* Efectueaza cu atentie check out-ul, asigurandu-se ca toate serviciile sunt incasate si facturate corect.

* Preia, verifica si incaseaza rezervari;

* Raspunde intrebarilor si solicitarilor oaspetilor atat personal cat si la telefon;

* Asigura ajutor oaspetilor, in limita responsabilitatilor postului.

Program - un post 12/24 12/48 si unul 8 ore/zi

Oferim masa si decont transport, post sezonier!

Asteptam CV-urile pe adresa hotelparcmamaia[a]
Se incarca pagina