Angajam si Perfectionam Operator Laser CNC - debitare repere mici INOX

Adaugat la 13:09, 17 Mai 2024
Tip contract: Perioada nedeterminata Munca in schimburi: Munca in schimburi Mobilitatea postului: Locatie stabila Nivelul de experienta: Fara experienta Nivelul de studii: Calificat Numarul de posturi disponibile: 1 Tip job: Full time Recrutare la distanta: Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Oamenii din Ucraina sunt bineveniti CUI / CIF: RO38515853

Cautam OPERATOR LASER CNC pentru DEBITARE TABLE cu experienta sau dornic de a se PERFECTIONA pentru a putea opera un astfel de
utilaj. (TRUMPF 3030)

4 lucruri esențiale despre noi:

* suntem de 5 ani pe piață si ne-am dublat numarul de angajati in fiecare an;

* suntem o echipă tanara, formată din 24 de angajați;

* avem contracte cu cele mai prestigioase lanturi de hoteluri din intreaga lume;

* funcționăm pe principiul: omul potrivit la locul potrivit.

* producem si distribuim accesorii hoteliere din inox pentru clienti renumiti din Europa, SUA si Asia.

Responsabilitati:

* oragnizeaza, ordoneaza si curata zona de lucru si imprejurimile pentru a putea obtine timpi redusi de repaus a utilajului;

* asigurara stocul de consumabile;

* pregateste comenzile conform fisei de productie;

* compleaza fisa de mentenanta si realizeaza mentenanta zilnic/saptamanal;

* tine evidenta reperelor debitate defectuos;

* organizeaza cu atentie reperele debitate pe palet

* se asigura ca prima piesa respecta cotatiile din desenul tehnic si completeaza registrul de prima piesa;

* asigura manipularea materiei prime cu ajutorul cu ajutorul macaralei prevazuta cu magnet sau ventuze;

* opereaza sistemul de operare al utilajul Trumpf 3030;

Ce ne dorim de la tine:

* Sa fi organizat

* Sa fi atent la detalii

* Cunostinte basic de limba engleza pentru a putea intelege sistemul de operare al utilajului

* Disponibilitatea de a lucra in schimburi

* Sa-ti asumi greselile/erorile

* Sa fi responsabil

* Sa fi proactiv

* Sa fi punctual

Beneficii:

* salariu in functie de aptitudinile si responsabilitatile asumate.

* bonus de performanța

* prima de  sărbători

* decontare transport

Remunerația este corelată cu aptitudinile și rezultatele tale și va fi una care te va menține motivat. Astfel, venitul tău va fi
suport pentru obiectivele tale personale. Credem cu tărie că dacă obiectivele tale personale se vor îndeplini, atunci și cele
profesionale vor fi îndeplinite și randamentul va fi mai mare.

Motive pentru care să aplici pentru acest job:

* manipularea tablelor se face cu macara ventuze sau magnet, nu este necesar un efort fizic ridicat.

* majoritatea tablelor debitate sunt din inox iar reperele debitate au dimensiuni mici, necesita efort fizic scazut.

* ești independent. Ne dorim un specialist, ne dorim un autodidact. Îți vom asigura un mediu de învățare și îți vom susține
financiar orice curs ai nevoie pentru a te specializa, dar tu ești responsabil de propria ta creștere. Constant.

* hala este modernizată și noi ne preocupăm constant ca fiecare membru al echipei sa lucreze in cele mai bune condiții oferind
echipamentul de protective adecvat.

Ne gasesti in zona LIDL (Calea Baciului), adresa: Str. Valea Seaca, nr 1A, Hala 2, Cluj-Napoca

Oamenii nostri sunt forta noastra!

Succesul si cresterea ALLINOX se bazeaza pe oameni uimitori care conduc zilnic afacerea cu angajament si pasiune.

Cu un apetit considerabil pentru lucrurile bine facute, obisnuim sa gandim în detalii si sa muncim in detalii. Avem aceasta
convingere interioara ca detaliile fac diferenta, iar asta ne-a ajutat de-a lungul vremii sa ne surpindem partnerii de business cu
produse impecabile si executii fara cusur. Fiecare membru al echipei ALLINOX a fost atent selectionat în spiritul acestei atentii
pentru detalii, astfel încat sa le putem garanta clientilor nostri produse de calitate superioara, realizate cu indemanare si
precizie, in acord cu toate nevoile si cerintele lor.