Angajam soferi profesionisti cat. B+C+E

Adaugat la 06:03, 03 Mai 2024
Mobilitatea postului: Locatie stabila Tip job: Full time Recrutare la distanta: Program si in weekend: Munca in schimburi: Program flexibil: Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Posibilitatea de lucru la distanta:

Descriere

Angajam conducatori auto profesionisti posesori de permis B + C +E pentru transport international in comunitate.

Candidatul ideal :

- competente si abilitati pentru lucrul in echipa

- seriozitate, corectitudine, disponibilitate

- fara cazier judiciar

- responsabilitate si constiinciozitate

Descrierea jobului

CERINTE OBLIGATORII::

- Permis de conducere categoriile B+C+E

- Card digital pentru tahograf

- Atestat professional pentru transport marfuri generale

- Comunitate: sejur saptamani 3-10 saptamani , pauza 1-2 saptamani

- Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala (engleza, germana) prezinta avantaj

Beneficii:

- Program de lucru flexibil

- Analizele periodice achitate de catre compania noastra

- Formare pentru conducatorii auto fara experienta

- Posibilitatea de avansare intr-un timp scurt

- Transport de la domiciliu asigurat de firma

- Asistenta tehnica si dispecerat 24/24, 7/7
Se incarca pagina