Angajam sudor cu experienta minim 2 ani, Cluj-Napoca

Adaugat la 17:26, 30 Aprilie 2024
Tip job: Full time Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani) Mobilitatea postului: Necesita deplasari Tip contract: Perioada nedeterminata Nivelul de studii: Calificat Numarul de posturi disponibile: 2 Recrutare la distanta: Program si in weekend: Munca in schimburi: Program flexibil:

Descriere

Noi, Aqua D&P, companie cu sediul in Cluj-Napoca dorim sa angajam un sudor cu experienta minim doi ani in sudura cu Argon. Suntem
o companie cu reputatie impecabila, ce activam in domeniul Protectiei Mediului.

Descrierea postului:

* Realizarea de confectii metalice din INOX, in general, 5-6 tipare

* Asamblare (prin sudura) a echipamentelor

* Deplasarea, impreuna cu echipa, la beneficiari, pe teritoriul Romaniei

Cerinte:

* Absolvent Scoala Profesionala/Liceu profil Sudura sau Mecanic

* Experienta mimim doi ani sudura

* Cunostinte tehnice de profil

Ce oferim:

* Salariu motivant

* Mediu de lucru prietenos si stabil

* Bonusuri de performanta

* Recompensa muncii

* Posibilitatea dezvoltarii si promovarii (cursuri, calificari, etc.)

* In cazul deplasarilor conditii de cazare minim 3 stele

Te asteptam in echipa noastra !
Se incarca pagina