Angajam Tamplar/ Ajutor Tamplar - Arabesque

Adaugat la 06:08, 03 Mai 2024
Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Oamenii din Ucraina sunt bineveniti Mobilitatea postului: Locatie stabila Tip job: Full time Recrutare la distanta: Posibilitatea de lucru la distanta: Program si in weekend: Munca in schimburi: Program flexibil:

Descriere

Candidatul ideal

- studii medii;

- experienta pe un post similar de minim 6 luni;

- calificare in domeniu .

Ajutor de tamplar fara experienta cu posibilitate de scolarizare si calificare.

Descrierea jobului

- debitare, cantuire materiale pentru clienti ;

- intretinerea si mentinerea in stare buna a utilajelor din dotare;

- respectarea instructiunilor de lucru si de protectie a muncii ptr. activitatile pe care le desfasoara.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- posibilitate de dezvoltare si avansare profesionala

- Salariu fix +bonusare ; tichete de masa

- mediu de lucru profesionis

-decont transport
Se incarca pagina