Angajam Tamplar, Montator mobilier, Operator CNC

Adaugat la 19:14, 01 Mai 2024
Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Posibilitatea de lucru la distanta: Tip contract: Perioada nedeterminata Mobilitatea postului: Locatie stabila Nivelul de experienta: Fara experienta Nivelul de studii: Necalificat Numarul de posturi disponibile: 3 Recrutare la distanta: Program si in weekend: Munca in schimburi:

Companie specializată în productia de mobilier comercial, una dintre cele mai mari firme de profil din Moldova, oferă spre ocupare
trei posturi in zona de productie mobilier.

Angajam persoane calificate / necalificate, TINERI absolventi de scoala profesionala si liceu in vederea formarii profesionale.

Oferim oportunitatea sa invatati si sa excelati intr-o noua profesie, asigurandu-va training si resursele necesare pentru a va
forma intr-un domeniu cu potential de crestere.

Pentru a ne consolida echipa, căutăm noi colegi care sa ni se alature imediat.

Locuri disponibile pe pozitiile:

* Operator CNC
* Grafician
* Operator Laser
* Tamplar
* Montator mobilier
* Personal echipa montaj

Candidatul ideal

- Seriozitate si responsabilitate;

- Indemanare;

- Munca in echipa;

- Capacitate de improvizare;

- Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, analitică;

- Experienta pe utilaje de gaurire multipla, circular, masina de cant constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Debitare PAL, MDF, Bond, Plexiglas

- Prelucrare MDF

- Montaj accesorii mobilier: Demontabili, glisiere, balamale, conectori

- Cantuire si gaurire multipla: PAL, MDF

Oferim training in utilizarea si mentenanta echipamentelor automate si semi-automate;

Pachet salarial/beneficii:

- Pachet salarial atractiv;

- Pachet bonuri de masa;

- Posibilităţi reale de promovare;

- Mediu de lucru plăcut şi profesionist;

- Plata eventualelor ore suplimentare;

- Decontare transport