Angajare inginer pregatire productie structuri metalice

Adaugat la 19:07, 30 Aprilie 2024
Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani) Tip contract: Perioada nedeterminata Mobilitatea postului: Locatie stabila Nivelul de studii: Absolvent Tip job: Full time Salariu: Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Recrutare la distanta: Posibilitatea de lucru la distanta: Program si in weekend:

Societate comerciala angajeaza inginer pregatire productie in domeniul fabricarii structurilor metalice pentru hale. Activitatea
se desfasoara la baza de productie din Cluj-Napoca, in zona industriala Baciu.

Responsabilitati:

* intocmeste necesare de materiale pe baza proiectelor primite de la beneficiari

* intocmeste cereri de oferta si lanseaza comenzi pentru materiale

* pregateste desenele de debitare a placilor metalice pentru utilajele cnc

* pregateste desenele de debitare a barelor pentru taierea la fierastrau

* listeaza, verifica corectitudinea si sorteaza plansele de executie a subansamblelor metalice

* coordoneaza procesul de debitare al placilor si verifica calitatea pieselor rezultate

* intocmeste dosarele de executie conform normativelor in vigoare

* intocmeste si imbunatateste constant procedurile de lucru in baza carora isi desfasoara activitatea

Beneficii:

* contract pe perioada nedeterminata

* bonuri de masa in valoare de 30 lei/zi

* decontare transport daca angajatul locuieste in afara localitatii

Program de lucru:

* 8 ore/zi, (de la 7:00 la 15:30 cu pauza de masa inclusa de 30 min) de luni pana vineri

* nu se fac ore suplimentare

* nu se lucreaza in weekend

Se mai asigura transport gratuit cu mjloace proprii de transport pe rutele:

* Cluj - Gherla

* Cluj - Aghires