Animator Aqua Park

Adaugat la 13:13, 03 Mai 2024
Munca in schimburi: Munca in schimburi Mobilitatea postului: Locatie stabila Nivelul de experienta: Fara experienta Tip contract: Perioada determinata Program flexibil: Program flexibil Nivelul de studii: Necalificat Numarul de posturi disponibile: 2 Tip job: Full time Recrutare la distanta: Program si in weekend: Program si in weekend

Descriere

Căutăm animatori entuziasti și dinamici pentru a se alătura echipei noastre la Aqua Park TISA Spa Resort din Băile Olănești.

Responsabilitățile includ:

* Organizarea și supervizarea activităților de divertisment pentru adulți și copii

* Participarea la organizarea de evenimente și petreceri

Cerințe:

* Abilități bune de comunicare și interacțiune cu oamenii de diferite vârste

* Energie și entuziasm pentru a crea o atmosferă plină de viață și distracție

* Experiența în dans, aerobic, animație sau divertisment reprezintă un avantaj

Oferim:

* Salariu atractiv și bonuri de masă

* Acces la toate facilitățile Aqua Park-ului

* Costurile de transport se decontează suplimentar

* Oportunități de dezvoltare profesională

Pentru mai multe detalii despre fisa postului și pentru a aplica, vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon 07********59 sau
să ne trimiteți CV-ul dumneavoastră
Se incarca pagina