AZOMURES angajeaza Operator în industria chimică

Adaugat la 05:44, 20 Septembrie 2024
Tip contract: Perioada nedeterminata Tip job: Full time Recrutare la distanta: Munca in schimburi: Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Posibilitatea de lucru la distanta: Program si in weekend: Program flexibil:

Descriere

Descrierea jobului:

Suntem în permanență în căutare de noi colegi, dornici să se alăture echipei de

profesioniști din producție, pe platforma Azomureș.

Pentru ca tu să devii specialistul de mâine, chiar dacă nu ai pregătirea necesară, noi

îți punem la dispoziție un formator intern cu experiență îndelungată, care să

contribuie la pregătirea ta și un curs, în vederea obținerii certificatului de calificare.

Ulterior, vei obține un loc de muncă, în cadrul uneia dintre cele 7 instalații de pe

platforma Azomureș.

Candidatul ideal:

* Absolvent de studii medii, inclusiv fără susținerea examenului de bacalaureat, școală
* profesională, postliceală, indiferent de specialitate;
* Autodisciplină;
* Dorință de învățare;
* Receptivitate la solicitările profesionale;
* Disponibilitate pentru muncă în ture.

Responsabilitățile postului:

* Monitorizarea parametrilor de funcționare și operarea instalației conform

instrucțiunilor de lucru, procedurilor operaționale specifice activitătii desfășurate.

Vei beneficia de:

* Program de dezvoltare profesională;
* Tichete de masă;
* Decontarea parțială a transportului;
* Asigurări de servicii medicale;
* Primă de vacanță;
* Bonusuri de performanță.

Se incarca pagina