Brutaria Vatra Calda angajeaza Lucrator comercial pl ALFA

Adaugat la 07:47, 19 Mai 2024
Tip contract: Perioada nedeterminata Tip job: Full time Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Recrutare la distanta: Posibilitatea de lucru la distanta: Program si in weekend: Munca in schimburi: Program flexibil:

Cautam o persoana punctuala, amabila si de incredere pentru a se alatura echipei noastre si pentru a ne ajuta in procesul de
vanzare al produselor in magazinul nostru din Arad, cartier ALFA.  Colega/colegul nostru  se va ocupa de vanzarea produselor
brutariei si reprezinta imaginea companiei in fata clientilor nostri existenti sau noi.

 Roluri si Responsabilitati:

- prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;

-efectueaza incasarile si depune banii in caseria firmei;

- urmareste realizarea planului de vanzari lunar;

- ordoneaza rafturile pe categorii de produse si pe tipuri de produse

- Expune marfuri intr-o maniera estetica, atragatoare si usor accesibile clientilor, urmareste rafturile si asigura incarcarea lor
cu marfa in functie de vanzare

-indeplineste sarcini administrative si alte activitati conforme cu fisa postului;

 Educatie si experienta:

- minim studii medii

- experienta nu este obligatorie, prioritate avand insa persoanele care detin minim 6 luni de experienta in domeniu

 Abilitati necesare:

-persoana dinamica;

-persoana organizata,punctuala si responsabila;

-abilitati de comunicare eficienta;

-bune abilitati de interelationare si lucru in echipa;

 Beneficii:

- salariu competitiv

- un mediu de lucru prietenos si energic

- program de lucru de la 08:00-16:00

Detalii la numarul de telefon 07******28, iar CV-urile se pot depune la adresa de email din anunt