Cautam antrenoare/r personal XBody, fitness trainer

Adaugat la 01:40, 05 Mai 2024
CUI / CIF: RO34211827 Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Tip contract: Colaborare Tip job: Full time Salariu: Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani) Program si in weekend: Program si in weekend Munca in schimburi: Munca in schimburi Mobilitatea postului: Locatie stabila Nivelul de studii: Calificat

Descriere

Candidatul ideal:

• Trebuie sa fie o persoana sociabila, energica, cu experienta obligatorie in domeniul fitness;

• Absolvent de ACADEMIE/UNIVERSITATE de Sport sau CURS de PERSONAL TRAINER acreditat de Ministerul Muncii;

• Sa aiba un corp frumos lucrat;

• Sa aiba notiuni de baza privind igiena activitatilor sportive;

• Sa aiba notiuni privind regimul de viata sanatos in general si notiuni de alimentatie rationala;

• Programe de slabire, intretinere si mentinere a capacitatii fizice si psihice.

Responsabilitati:

• Initierea clientilor si urmarirea lor in executarea corecta a exercitiilor;

• Planificarea programelor de antrenament;

• Mentinerea motivatiei clientilor;

• Construirea planurilor alimentare pentru clienti.

Descrierea tehnologiei:

Tehnologia EMS(stimulare eletrica musculara) reprezinta contractia musculaturii cu ajutorul impulsurilor electrice. Aparatul EMS,
transmite un impuls vestelor prin care contracta muschii, apoi emite vibratii relaxante. Aceasta tehnica este utilizata de peste
50 de ani cu efecte benefice si este recunoscuta in medicina generala- reabilitare post traumatisme, insa si pentru remodelarea
corporala si slabire. Tehnologia EMS a fost testata si acum este utilizata inclusiv de sportivi pentru imbunatatirea
performantelor in timpul antrenamentelor.

Beneficii:

• Contract de colaborare

• Salariu fix + comision

• Mediu de lucru tanar si dinamic.

• Acces nelimitat la tehnologia de electrostimulare XBody

• Apa potabila

• Acces la dus

• Produse de igiena corporala, prosoape, papuci

• Locatiile zona Dristor(Baba Novac) si Berceni(Piata sudului)