Căutăm Asistent Medical Generalist Part-Time

Adaugat la 02:13, 03 Mai 2024
Tip contract: Perioada nedeterminata Program flexibil: Program flexibil Nivelul de studii: Absolvent Numarul de posturi disponibile: 1 Tip job: Part time Recrutare la distanta: Munca in schimburi: Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Posibilitatea de lucru la distanta: Program si in weekend:

Clinica Cuore medical clinic este în căutarea unui asistent medical generalist part-time care să se alăture echipei noastre
dedicate și să ofere servicii medicale de calitate pacienților noștri. Dacă sunteți un profesionist în domeniul medical cu un
spirit de echipă și doriți să lucrați într-un mediu prietenos și dinamic, vă așteptăm să aplicați.

Responsabilități:

* Asistarea medicului în efectuarea consultării și a diferitelor proceduri medicale

* Monitorizarea și înregistrarea datelor despre starea pacienților

* Asigurarea unui mediu curat și sigur pentru pacienți și personal

Cerințe:

* Diplomă de asistent medical generalist, autorizație de liberă practică și

* Experiență anterioară în domeniul medical este un plus

* Abilități de comunicare excelente, empatie și grijă față de pacienți

* Cunoștințe solide de proceduri și practici medicale generale

* Disponibilitate pentru program de lucru part-time

Beneficii:

* Salariu competitiv, în funcție de experiență

* Program flexibil de lucru

* Oportunități de dezvoltare profesională și formare continuă

Dacă îndepliniți criteriile menționate mai sus și sunteți interesat de această oportunitate, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa
de e-mail sau să sunați la numărul de telefon [0074 115 883] pentru mai multe informații.