Consilier/ă Vânzări-Tâmplărie PVC și Aluminiu (cu sau fara experienta)

Adaugat la 13:39, 03 Mai 2024
Tip contract: Perioada nedeterminata Numarul de posturi disponibile: 1 Tip job: Full time Recrutare la distanta: Salariu: Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Posibilitatea de lucru la distanta: Program si in weekend: Munca in schimburi: Program flexibil:

Dorim sa angajăm Consilier/ă Vânzări - Tâmplărie PVC și Aluminiu (experiența ar putea constitui un avantaj) – ZONA VATRA
LUMINOASA,sector 2.

Condiții de lucru:Birouri/scaune ergonomice,Telefon mobil,PC.

* Program Luni-Vineri (o oră pauză de masă).

Oportunitatea de a începe o carieră în vânzări te așteaptă!

Suntem în căutarea unei consiliere vânzări motivata și dornica să învețe pentru a se alătura echipei noastre .

Iată ce oferim:

Salariu atractiv: între 2500 și 6000 Lei, în funcție de performanță.

 Experiență: Nu este obligatorie experiența în domeniu; te vom pregăti pentru succes!

Industrie competitiva: Lucrați într-un domeniu concurential, cu o cerere mare de produse de tâmplărie PVC și aluminiu.

Responsabilități:

·         Promovarea și vânzarea produselor noastre de tâmplărie PVC și aluminiu

·         Identificarea oportunităților de vânzare și dezvoltarea de relații solide cu clienții

·         Înțelegerea nevoilor clienților și recomandarea soluțiilor potrivite

·         Colaborarea cu echipa internă pentru a asigura satisfacția clienților

Cerințe:

·         Abilități excelente de comunicare și negociere

·         Persoană organizată, ambițioasă și dornică să învețe

·         Capacitatea de a lucra în echipă și de a-și asuma responsabilități

.           Cunostinte de operare PC!

·         Beneficii:

·         Pachet salarial competitiv, cu bonusuri în funcție de performanță

. Prime sărbători

·         Oportunități de dezvoltare profesională și învățare continuă

·         Mediu de lucru plăcut și dinamic, alături de o echipă tânără și entuziastă

Dacă ești gata să începi o carieră în vânzări și să te alături echipei noastre, trimite-ne CV-ul tău pe Whatsapp la numărul de
telefon: 07********00/mail,sau suna direct la numarul de telefon precizat.