Consilier Receptie - cu experienta

Adaugat la 08:40, 18 Mai 2024
Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani) Tip contract: Perioada nedeterminata Mobilitatea postului: Locatie stabila Nivelul de studii: Calificat Recrutare la distanta: Posibilitatea de lucru la distanta: Program si in weekend: Munca in schimburi: Program flexibil: Tip job: Full time

SC Auto Wash Impex SRL angajeaza Consilier Receptie / Consilier Service Auto- cu experienta.

Nu se lucreaza in weekend!

Program: 08.00 -17.00 / Pauza de masa 1h : 12.00 - 13.00

* Salariu motivant!

Responsabilitati:

* Experienta privind utlizarea aplicatiilor software specifice domeniului de reparatii autovehicule(aplicatii care permit
identificarea pieselor si accesoriilor utilizate in reparatii, aplicatii care descriu metode reparatii, normarea operatiunilor
tehnice de executat, aplicatii care pemit realizarea devizelor de lucrari si a facturilor)

* Cunoastere aprofundata a aplicatiei AUDATEX

Activitatea se desfasoara in zona Crangasi.

Pentru mai multe informatii va rog sa ne contactati la numarul de telefon din anunt!