Consultant vanzari/ Casier - Velgala (Treapt)

Adaugat la 04:44, 18 Octombrie 2024
Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani) Tip contract: Perioada nedeterminata Munca in schimburi: Munca in schimburi Tip job: Full time Recrutare la distanta: Program si in weekend: Program flexibil: Salariu: Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Posibilitatea de lucru la distanta:

Descriere

Angajator: S.C. Velgala S.R.L.

Cerinte:

* Orientat/a catre client si rozolvarea problemelor;

* Atitudine pozitiva;

* Abilitatea de a comunica;

*  Minimum de cunoștințe despre piața materialelor de construcții constituie un avantaj.

 Responsabilitati:

* Consilierea clientilor privind vanzarea produselor prin oferirea de suport si recomandari;

* Consilierea clientilor privind informatii despre produse, preturi etc;

* Prezentarea ofertelor din cadrul magazinului;

* Vanzarea produsului- incasare (cash, card), scanare produs, eliberare bon fiscal, procesare cereri de retur, verificarea
registrului de casa si predarea numerarului, inchiderea situatiei financiare la final de program;

* Verificarea etichetelor de pret la raft si modificarea acestora sa fie conform listelor de pret;

*  Atenție către nevoile clienților, întâmpinare cu respect și îndrumare către produsele din magazin;

* Mentinerea curateniei si ordinii in magazin;

Beneficii:

* Oportunitatea de a invata lucruri noi si de dezvoltare profesionala.

* Mediu de lucru placut.

* Training-uri de specialitate (vanzare, comunicare, etc.).

* Bonus lunar, in functie de performanta magazinului.

Domeniu: Vanzari

Locatie: Strada Tudor Vladimirescu 0174 245 800

Tip job: Norma intreaga

Nivel cariera: Entry-Level ( 2 Ani), Mid-Level (2-5 Ani)

Studii: Minimum studii medii finalizate

Descrierea companiei:

S.C. VELGALA S.R.L., se află in topul magazinelor de materiale de construcții din județul Valcea. A fost înființată la data de 24
martie 2005 și are ca obiect principal de activitate codul CAEN 4752. Suntem o societate in plina dezovltare si consideram ca
angajatii nostri reprezinta succesul companiei noastre, dar și experienta profesionala si personala pe care o avem in cadrul unui
mediu de lucru care cere si ofera implicare si dedicare. Compania noastră se dezvoltă an de an şi creează astfel permanent locuri
de muncă noi şi de durată.

Va rugam cititi cu atentie anuntul si trimiteți un CV. cat mai complet, deoarece doar persoanele a căror cv-uri sunt relevante