Cris-Tim Brasov angajeaza sofer distributie

Adaugat la 06:42, 19 Mai 2024
Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani) Mobilitatea postului: Necesita deplasari Tip contract: Perioada nedeterminata Nivelul de studii: Necalificat Numarul de posturi disponibile: 2 Tip job: Full time Recrutare la distanta: Salariu: Program si in weekend: Program si in weekend Program flexibil: Program flexibil

Descriere

Ne marim echipa Cris-Tim de la Brasov!

DESCRIERE:

* Depozit Cris-Tim Brasov, Str. Ecologistilor nr. 21 Sacele

* Program de Marti-Sambata

* Bonus de performanta (in functie de cantitatea livrata si Km efectuati)

CERINTE:

* Permis: categoria B

* Experienta in sistemul de distributie minim 2 ani

* Comunicativ, amabil, organizat si punctual

RESPONSABILITATI:

* Livrareaza comenzile clientilor conform graficului de distributie stabilit

* Incaseaza contravaloarea marfurilor, atunci cand este cazul

* Respecta cu strictete procedurile de lucru ale companiei