Electrician utilaje/ Mecanic utilaje

Adaugat la 05:49, 03 Mai 2024
Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani) Tip contract: Perioada nedeterminata Mobilitatea postului: Locatie stabila Nivelul de studii: Calificat Numarul de posturi disponibile: 2 Tip job: Full time Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Recrutare la distanta: Posibilitatea de lucru la distanta: Program si in weekend:

Descriere

Candidatul Ideal

Educatie:

* Studii tehnice liceale sau profesionale in domeniul mecanic/mecatronic/electric/automatic sau similar

* Cunostinte tehnice bune

Experienta si aptitudini:

* Experienta in mentenanta si depanarea utilajelor din productie reprezinta un avantaj

* Experienta in domeniul electric si mecanic

* Abilitati bune de comunicare si lucru in echipa

* Abilitati foarte bune de rezolvare a problemelor

* Cunostinte de baza in utilizarea calculatorului si cunostinte de baza in MS-Office

* Cunostinte de limba engleza reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Responsabiltati si sarcini:

* Responsabil de service-ul si reparatiile echipamentelor din productie

* Asigura depanarea echipamentelor

* Ofera suport privind imbunatatirea calitatii si fiabilitatea echipamentelor

* Ofera suport productiei in rezolvarea problemelor tehnice

* Executa mentenante planificate si neplanificate

* Respecta datele tehnice, instructiunile de lucru, programul de productie si programul de lucru

* Asigura functionarea in procent de 100% a echipamentelor din productie

* Asigura curatenia si siguranta la locul de munca

Beneficiile:

* Decontare cheltuieli de transport pe raza judetului Satu Mare

* Tichete de masa

* Oferim premii de Craciun si de Paste

* Bonus lunar de performanta

* Programe interne de dezvoltare profesionale – dispunem de programe locale pentru instruirea teoretica si practica la locul de
munca

* Condiții de lucru placute

Descrierea companiei

PLASTICA SRL este o afacere de familie fondată în anul 1991, având ca activitate principală producția de ambalaje flexibile
(folii, pungi, sacoșe pentru cumpărături, saci menajeri, saci industriali). Datorită investițiilor majore în tehnologie
performantă și utilaje de ultimă generație, Plastica este una dintre cele mai moderne fabrici de ambalaje flexibile din țară.
Compania noastră este mereu în căutare de oameni talentați, dedicați și profesioniști, care să fie dornici de o carieră de succes
în acest domeniu. Dacă îți dorești să faci parte din echipa noastră, aplică direct la acest anunț. De asemenea, CV-urile se pot
depune personal la sediul nostru din Satu Mare, la secretariat, de luni pana vineri, intre orele 08:00 – 17:00