GIBA Glass Iasi angajeaza mecanic intretinere si interventii utilaje

Adaugat la 18:12, 30 Aprilie 2024
Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Tip contract: Perioada nedeterminata Tip job: Full time Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani) Mobilitatea postului: Locatie stabila Nivelul de studii: Calificat Numarul de posturi disponibile: 1 Recrutare la distanta: Posibilitatea de lucru la distanta: Program si in weekend:

Descriere

GIBA Glass - angajam mecanic intretinere si interventii utilaje

Detalii:

* Program cu un schimb L-V, 8.00-17.00;

* În cazuri speciale se necesită munca peste program, cu pontarea orelor suplimentare;

* Post fulltime, contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

* Se lucrează în fabrică, locație fixă;

* Salariul de la 3600lei net (in mână), cu posibilitate reală de mărire în funcţie de abilităţile tale şi aportul adus.

Cerinte:

* ordonat,înclinat spre calitAatea execuției și dornic să învețe mereu;

* experiență relevantă în mentenanță industrială;

* cunoașterea sculelor de lucru;

* Permis categotia B constituie avantaj.

Responsabilități:

* Utilizarea echipamentelor, sculelor și materialelor puse la dispoziție de societate pentru executarea sarcinilor de serviciu;

* Efectuarea mentenanței preventive periodice;

* Intervenții de urgență în cazul avariilor apărute la utilajele de pe linia de producție.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul aici pe OLX sau pe Whatsapp la numărul de telefon din anunț.
Se incarca pagina