HS BACO PANELS angajeaza Lacatus mecanic

Adaugat la 15:34, 03 Mai 2024
Tip contract: Perioada nedeterminata Tip job: Full time Recrutare la distanta: Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Posibilitatea de lucru la distanta: Program si in weekend: Munca in schimburi: Program flexibil:

Nouă, la HS Baco Panels, ne place să privim ce facem din mai multe perspective. Ceea ce ne permite să fim mereu atenţi la
oportunităţi noi și la soluţii inovatoare pentru viitor. Ca să ne asigurăm că toate acestea vor continua, căutăm oameni care vor
să înfăptuiască lucruri măreţe, să se dezvolte și să-și construiască un viitor alături de noi.

Cerinte:

* Studii medii – calificare in domeniu
* Cunostinte sudura si taiere a metalelor ;
* Cunostinte de consolidare prin acoperirea cu straturi de aliaje a partilor uzate
* Cunostinte de diagnosticare a defectelor utilajelor din fluxul tehnologic

Responsabilitati:

* Executa lucrari de intretinere a utilajelor ;
* Executa lucrarile necesare la reviziile tehnice programate ;
* Participa la diagnosticarea defectiunilor utilajelor ;
* Pregateste si verifica aparatele de sudura ;
* Pregateste piesele in vederea taierii sau sudarii ;
* Curata si controleaza partile componente de eventualele defecte, impuritati ;
* Utilizeaza dispozitive de masura pentru controlarea pieselor finite;
* Se ingrijeste permanent de integritatea si buna functionare a uneltelor si dispozitivelor folosite in cadrul activitatii
desfasurate;
* Realizeaza reparatii necesare la utilajele din fluxul tehnologic ;
* Executa si alte sarcini conform specificului locului de munca solicitate de seful direct si de conducerea companiei;
* Locatia desfasurarii activitatii este in Comanesti, judetul Bacau.

Beneficii:

* Bonuri de masa
* Asigurare private de sanatate
* Prima de Paste si de Craciun
* Posibilitate de relocare