Inginer proiectant CFDP

Adaugat la 13:40, 18 Mai 2024
Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Posibilitatea de lucru la distanta: Program si in weekend: Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani) Tip contract: Perioada nedeterminata Mobilitatea postului: Locatie stabila Program flexibil: Program flexibil Nivelul de studii: Absolvent Tip job: Full time Recrutare la distanta:

Descriere

Inginer Proiectant CFDP

Candidatul Ideal:

• Studii superioare de specialitate în domeniu – căi ferate, drumuri și poduri;

• Cunostințe avansate în proiectarea lucrărilor de drumuri și poduri;

• Minim 1 an experiență în proiectare drumuri și poduri;

• Abilități de lucru atat individual cat și în echipa, auto-organizare;

• Capacitate de analiză și sinteză, atenție la detalii, orientare spre respectarea termenelor limită și îndeplinirea obiectivelor;

• Persoană responsabilă, flexibila, cu spirit de inițiativă.

Descrierea jobului:

• Cunoașterea programelor Autocad, Civil 3D, ARD(sau similare), Office etc.

• Întocmire documentății pentru obținerea avizelor și autorizațiilor de la instituțiile competente în vederea implementarii
proiectului;

•Elaborare proiecte de drumuri, platforme, poduri, respectiv planuri de situații, sectiuni transversale, profile, memorii tehnice,
caiete de sarcini, liste de cantități etc. la fazele S.F, D.A.L.I, D.T.A.C, P.T.E etc.

•Vizite la amplasamente, în diferite faze ale proiectului;

Ce oferim:

• Salariu motivant funcție de experiență.

• Se ofera bonusuri in functie de performanta.

• Un mediu de lucru profesionist alături de o echipă dinamică, conditii bune de lucru .

• Seriozitate din partea angajatorului.