Instalator instalatii termice-sanitare GERMANIA

Adaugat la 22:57, 02 Mai 2024
Mobilitatea postului: Locatie stabila Salariu: Tara: Germania Tip job: Full time Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Recrutare la distanta:

Descriere

Pachet salarial atractiv;

- Cazare asigurata si platita de angajator (gratis pentru angajat);

- Transport asigurat si platit de angajator: plecare in Germania, la momentul angajarii;

- Transport zilnic, asigurat si platit de angajator: deplasare punct de cazare – santier de lucru si retur;-

Oportunitatea de a dobandi experienta profesionala la standard european.

Descrierea jobului

- Executie instalatii sanitare / termice;-

Evaluarea functionarii diverselor instalatii (sanitare, termice) si a diverselor componente ale instalatiilor;

- Evaluarea corecta a eventualelor defectiuni aparute la instalatii si la diversele componente ale acestora;

- Remedierea eventualelor defecte;- Intocmirea fiselor de interventie / revizie.

Candidatul ideal

- Calificare de specialitate sau cursuri de pregatire profesionala;

- Experienta in domeniu constituie avantaj;- Indemanarea de a lucra cu echipamentele si sculele specifice meseriei;

- Bune abilitati de comunicare/ relationare interpersonala;- Spirit de echipa;- Capacitate de adaptabilitate la situatii diverse;

- Capacitatea de a coordona executia lucrarilor este un plus;

- Preocupare pentru atingerea obiectivelor si atentie la detalii;

- Constituie avantaje: cunostinte de limba germana sau/si engleza, permis de conducere categoria B;

- Experienta in amenajari interioare (pereti de compartimentare, zidarii si placari ceramice) reprezinta avantaj.

Se incarca pagina