Jonctor/Splicer fibra optica(masina,chirie,2 bilete pe an incluse)

Adaugat la 21:54, 02 Mai 2024
Recrutare la distanta: Recrutare la distanta Mobilitatea postului: Necesita deplasari Tara: Altele Tip job: Full time Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Salariu:

Descriere

ICDS Group angajeaza in Irlanda 6 persoane ca:

Jonctor/Splicer/ Sudor cabluri fibra optica 12F, 24F ,48F & 96F

Cerinte:

* un nivel bun de engleza

* permis de conducere categoria B

* experienta in domeniu 2 ani +

* un CV in limba engleza

Responsabilitati:

* Abilitatea de a executa lucrari de instalare, jonctionare, remediere, suflare/sudura cabluri de fibra optica;

* Capacitatea de a-si organiza activitatea proprie;

* Grija pentru executarea la timp si cu atentie sporita a lucrarilor incredintate;

* Desfasoara activități in limitele santierului cu respectarea analizei de risc;

* Raporteaza orice incident supervizerului de santier.

Beneficii:

* Echipament de lucru

* Cazare si utilitati platite (singur in camera)

* Training,

* Masina si card pentru combustibil asigurate

* Biletul de avion Romania-Irlanda asigurat;

* + 2 bilete dus intors pe an, asigurate de ICDS .

Plata: 39 ore pe saptamana 0560 800 21 10 zile platite anual.

detalii pe numarul de telefon: 00353 87 286 3156 (sau pe WhatsApp)

Ionut Roman

ICDS Group