Juba The Original Coffee Experience cauta coleg/a Barista-Roman

Adaugat la 00:56, 04 Mai 2024
Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Posibilitatea de lucru la distanta: Program si in weekend: Program flexibil: Tip contract: Perioada nedeterminata Mobilitatea postului: Locatie stabila Nivelul de studii: Calificat Tip job: Full time Recrutare la distanta: Munca in schimburi:

JUBA COFFEE cauta barista care sa ofere clientilor experiente deosebite!

Organizatia JUBA COFFEE se manifesta pentru a reda ideea de LIBERTATE si EXPLORARE a lumii. Pentru asta, membrii care compun
organizatia sunt indemnati sa gandeasca liberi, sa fie creativi si sa caute sa creeze Experiente Wow pentru fiecare Client JUBA.

Scopul nostru in urmatorii 5 ani este sa ajungem cu produsele Juba la cel putin 1% dintre romani si ne propunem sa facem asta
dezvoltand reteaua de coffee shop-uri la 100 locatii.

In ultimi 4 ani am preparat peste 5 milioane de cafele si am facut multi clienti fericiti, primind premiul de cel mai iubit brand
local de cafea. Suntem in permanenta dezvoltare, gestionand in acest moment 12 locatii la nivel national.

Responsabilitatile job-ului de barista sunt:

Sa oferi clientilor experiente uimitoare zilnic;

Prepari la standardele de calitate produsele din meniu;

Promovezi toate produsele, sustii campanii de marketing si oferi clientilor suport in alegerile facute;

Intretii si cureti echipamentele din dotare, mentinandu-le in stare perfecta de functionare;

Asiguri curatentia din interiorul si exteriorul locatiei, pe toata durata programului de lucru. Cureti si igienizezi spatiile in
care iti desfasori activitatea;

Esti responsabil de incasari, completand documentele necesare;

Porti uniforma Juba Coffe si ai grija ca aceasta sa fie curata si calcata in fiecare zi;

Obtinerea de recomandari, aprecieri si recenzii scrise pe retelele de socializare;

Gestionezi stocul locatiei si comanzi furnizorilor produse de care ai nevoie pentru a-ti desfasura activitatea;

Participi saptamanal sau lunar la training, obtii note de promovare pentru fiecare in parte;

Te asiguri de reducerea costurilor si a risipei de materii prime, materiale si utilitati.

Noi, Juba Coffee avem un set de valori bine definit, primele 4 valori dupa care ne ghidam si de la care nu suntem dispusi sa facem
compromisuri:

* Nu suntem dispusi sa facem compromisuri la satisfactia clientilor nostri, chiar daca aceasta presupune eforturi si grija mai
mari din partea colegilor nostri. Facem tot ce ne sta in putinta sa ne servim excelent clientii, sa le oferim o experienta
deosebita, SA DAM CLIENTUL PE SPATE.
* Nu suntem dispusi sa facem compromisuri la schimbare si inovare continua, chiar daca asta presupune investitii permanente, atat
in echipamente, cat si in oameni. Lumea de astazi are o dinamica uimitoare, trebuie sa fim flexibili, inovativi si pregatiti sa
ne adaptam la noile conditii de piata pentru a ne atinge scopul.
* Nu suntem dispusi sa facem compromisuri la calitatea produselor, chiar daca suntem nevoiti sa ajustam costurile.
* Nu suntem dispusi sa acceptam persoanele rau intentionate sau care nu transmit o stare de bine, chiar daca suntem nevoiti sa
recrutam.

Daca iti place sa activezi intr-un mediu placut si crezi ca te incadrezi in criteriile de mai sus, atașează un CV și în 48 de ore
vei primi raspuns daca te-ai calificat.