KFC A1 Giarmata cauta colegi #pebune!

Adaugat la 01:08, 02 Mai 2024
Tip contract: Perioada nedeterminata Nivelul de studii: Absolvent Tip job: Full time Program si in weekend: Program si in weekend Munca in schimburi: Munca in schimburi Mobilitatea postului: Locatie stabila Nivelul de experienta: Fara experienta Program flexibil: Program flexibil Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Recrutare la distanta:

Tu vrei job #pebune, noi iti oferim beneficii #pebune! Hai in echipa KFC!

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci:

* Pregatesti produsele tale preferate din pui;

* Te asiguri ca produsele sunt servite corespunzator;

* Estimezi necesarul de produse și participi la inventarele periodice;

* Pastrezi curatenia utilajelor si a locatiei.

Ce iti oferim:

* Venit NET #PEBUNE pana la 3600 lei* (*Venitul net lunar include salariul net, tichetele de masa, prima de implicare activa,
prima restaurant si bonusul de performanta,din a treia luna de colaborare, conform criteriilor de acordare);

* Program de lucru variat si flexibil, in ture: 8h, 12,h;

* Majorari salariale in raport cu timpul petrecut in companie: 1 an, 2 ani;

* Transport decontat- in baza documentelor justificative;

* Contract de munca pe perioada nedeterminata;

* Numar zile concediu de odihna: 21;

* Bonus vechime 1 an in companie - 50% din salariu net;

* Program intern de recomandari viitori angajati, cu recompensa financiara;

* Prime cu ocazia sarbatorilor de Paste si Craciun;

* Program clar de instruire si dezvoltare personala si profesionala;

* Siguranta unui loc de munca stabil si corect, pe termen lung.