Kronospan Trading angajează Operatori în producție

Adaugat la 14:22, 18 Mai 2024
Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani) Program si in weekend: Program si in weekend Tip contract: Perioada nedeterminata Munca in schimburi: Munca in schimburi Mobilitatea postului: Locatie stabila Nivelul de studii: Calificat Tip job: Full time Recrutare la distanta: Program flexibil: Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti):

Descriere

Beneficii

* Spor de vechime

* Spor de tură

* Spor pentru orele de noapte

* Primă de prezență

* Primă de recomandare

* Concediu special aferent zilei de naștere

* Ore suplimentare plătite 100%

* Abonament la clinică privată

* Tichete de masă în valoare de 30 lei/zi lucrată

* Transport asigurat din următoarele zone: Brașov, Zărnești, Vulcan, Codlea, Ghimbav, Feldioara, Hărman, Lunca Câlnicului, Budila

* Programe de instruire

Cerințe

* Experienţa într-o poziţie similară, constituie avantaj

* Disponibilitate pentru lucrul în schimburi (tură de 12h)

* Studii medii

* Cunoștințe de bază operare Microsoft Office

Responsabilități

* Asigurarea funcționării continue și optimizate a liniei de producție

* Menținerea parametrilor de producție stabiliți de responsabilul de producție

* Verificarea calității plăcilor

* Soluționarea defecțiunilor apărute, într-un timp cât mai scurt..