Kronospan Trading angajeaza Stivuitoristi

Adaugat la 14:18, 03 Mai 2024
Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani) Program si in weekend: Program si in weekend Munca in schimburi: Munca in schimburi Mobilitatea postului: Locatie stabila Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Recrutare la distanta: Posibilitatea de lucru la distanta: Program flexibil: Tip contract: Perioada nedeterminata Nivelul de studii: Calificat

Descriere

Beneficii:

* Salariu atractiv;

* Bonus de performanță;

* Tichete de masă de 30 de lei/zi;

* Primă de prezență;

* Spor de 5% pentru vechime în munca de peste 3 ani;

* Posibilitate de dezvoltare profesională continuă;

* Parte a unei echipe dinamice în continuă dezvoltare;

* Decontarea transportului;

* Acordare zile de concediu extra in functie de vechime.

Cerinţe:

* Studii medii / școală profesională;

* Permis de conducere minim categoria B;

* Atestat de conducător stivuitor (ISCIR);

* Disponibilitate pentru munca în echipă și program pe schimburi.

Principalele sarcini şi responsabilităţi:

* Asigură alimentarea continuă a liniei de producție cu pachete  de plăci și hârtie;

* Transportă pachetele de plăci de la linia de producție în depozitul de produse finite;

* Urmărește buna funcționare a motostivuitorului din dotare.