LC Waikiki angajeaza Consultant Vanzari / Casier - Sf. Gheorghe

Adaugat la 12:36, 02 Mai 2024
Program si in weekend: Program si in weekend Munca in schimburi: Munca in schimburi Mobilitatea postului: Locatie stabila Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Recrutare la distanta: Posibilitatea de lucru la distanta: Program flexibil: Tip contract: Perioada nedeterminata Tip job: Full time

Vino in echipa noastra! LC Waikiki angajeaza fara limita de varsta.

Candidatul ideal:

* Disponibilitate de a lucra in ture si in weekend;

* Persoana muncitoare si responsabila;

* Persoana orientata spre a oferi ajutor;

* Atitudine pozitiva si orientata catre rezultat;

* Foarte buna comunicare cu clientii;

* Minim 12 clase sau scoala profesionala finalizata.

Responsabilitati:

* Asigură expunerea produselor şi a celorlalte materiale vizuale în magazin;

* Organizează zona de vânzări și asigură aranjarea mărfurilor pe rafturi;

* Întâmpină clienţii, le prezintă produsele în conformitate cu solicitarea acestora şi îi îndrumă spre cabina de probă;

* Prezintă clienţilor combinaţii de produse ce pot asigura vânzări suplimentare;

* Oferă suport clienților pe toată perioada prezenței lor în magazin.

Beneficii:

* Bonus in functie de vanzari;

* Bonuri de masa;

* Perioada de training;

* Posibilitatea de a opta pentru un program part-time;

* Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie de success prin programe de promovare interna