Love You Choux by Livrez Fericire - angajeaza Barman/Barista

Adaugat la 08:23, 17 Mai 2024
Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Posibilitatea de lucru la distanta: Program si in weekend: Program flexibil: Tip contract: Perioada nedeterminata Tip job: Full time Recrutare la distanta: Munca in schimburi: Salariu:

Descriere

Angajam Barman
Punem accentul pe o atitudine pozitiva, un vibe bun, energie, un aspect fresh si multa determinare.
Ne dorim sa fii o persoana comunicativa si responsabila, pasionata de bauturi si cafea, cu experienta in domeniu si cu dorinta de
a invata cat mai multe despre cafea si mixologie.
Oferim:
Salariu motivant, negociabil in functie de performanta.
Munca cu un aparat profesional de ultima generatie si cafea de specialitate.
Program flexibil (2/3/2)
Echipa tanara
Bonusuri de performanta periodice
Plata zilelor suplimentare (daca este cazul)
Training ( daca este cazul)
Responsabilități
Prepararea de băuturi, respectand retetele noastre
Invatarea procedeului de curăţare, de păstrare şi menţinere a aparatelor de cafea si de bar
Intampinarea clientilor si promovarea produselor noastre in cel mai bun si corect mod
Păstrarea standardului înalt al calității servicilor noastre
Munca in echipa
Organizarea eficienta intr-o echipa
Responsabilităţi conexe de casierie, la nevoie.
Se incarca pagina