Lucrator Depozit

Adaugat la 04:17, 02 Mai 2024
Salariu: Program si in weekend: Program si in weekend Munca in schimburi: Munca in schimburi Mobilitatea postului: Locatie stabila Nivelul de experienta: Fara experienta Nivelul de studii: Necalificat Tip job: Full time Recrutare la distanta: Posibilitatea de lucru la distanta: Program flexibil:

Descriere

Descrierea jobului

·        manipuleaza transporturile de marfa si posta in cadrul terminalului cargo;

·        participa la transportul marfurilor si postei catre si de la avion si la transferul marfurilor la si de la alte magazii
cargo;

·        completeaza si prelucreaza documente referitoare la transporturile cargo si posta si tine evidenta acestora;

·        interactioneaza cu clientii societatii , reprezentantii companiilor aeriene, ai autoritatilor locale

Candidatul ideal

·        studii – minim 10 clase, diploma/ certificat de absolvire;

* permis de conducere categoria B
* constituie un avantaj atestatul de stivuitorist

Oferim:

·        loc de munca stabil intr-o companie de succes in domeniu;

·        pregatire teoretica si practica la locul de munca ; nu solicitam experienta anterioara;

·        echipament complet de lucru;

·        oportunitati de promovare;

·        conditii de lucru foarte bune;