Merchandising ( Mercantizor )

Adaugat la 16:48, 04 Mai 2024
Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani) Tip contract: Perioada nedeterminata Mobilitatea postului: Locatie stabila Nivelul de studii: Necalificat Numarul de posturi disponibile: 1 Tip job: Full time Recrutare la distanta: Munca in schimburi: Salariu: Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti):

Compania OTI Group specializata pe piata consumabilelor de curatenie, angajeaza MERCANTIZOR MARFA in MAGAZINELE Cora Pantelimon,
Selgros Pantelimon, Auchan Vitan si Auchan Crangasi din Bucuresti (in functie de program si livrari sunt deservite 2 magazine/zi
dintre cele de mai sus)

Candidatul ideal:

* Bune abilitati de comunicare

* Responsabilitate fata de munca proprie şi orientare spre atingerea rezultatelor dorite

* Disponibilitate pentru o activitate preponderent de teren

* Constitue avantaj experienţa profesionala in domenii care presupun relationare cu clientii

* Fire activa, dinamica si organizata.

Descrierea jobului:

* Asigura necesarul de marfa la raft

* Expune marfurile intr-o maniera estetica, atragatoare si usor accesibila clientilor

* Urmareste si creste spatiul la raft si asigura incarcarea lui cu marfa in functie de vanzare

* Inlocuieste etichetele deteriorate ale produselor

Se ofera:

* salariu atractiv - cca 20500 0350 800 07 95.

Iti multumim si te asteptam in echipa OTI!