Nou!Angajam electricieni, electromecanici cu cazare gratuita la Brasov

Adaugat la 07:18, 19 Mai 2024
Salariu: Tip contract: Perioada nedeterminata Munca in schimburi: Munca in schimburi Mobilitatea postului: Locatie stabila Nivelul de experienta: Fara experienta Nivelul de studii: Necalificat Numarul de posturi disponibile: 12 Tip job: Full time Recrutare la distanta: Program flexibil:

Angajam pe termen lung electrician, electromecanic si mecanic pentru o companie multinationala din industria automotive cu cazare
gratuita la Brasov.

Obiectiv:

-executarea lucrarilor de intretinere si interventie;

-interventii la masini si utilaje, program de lucru in 3 schimburi.

Responsabilitati:

-asigura urmarirea executiei lucrarilor de intretinere si interventie la utilaje in timpul stabilit;

-este responsabil pentru repararea la timp si de calitate a masinilor si utilajelor din dotare;

-asigura mentenanta preventiva a masinilor;

-verifica si urmareste functionarea echipamentelor, sculelor din procesul de productie.

Cerinte:

-absolvent minim scoala profesionala;

-calificare in meseria de electrician, electromecanic-avantaj;

-experienta in mentenanta electrica minim 2 ani.

Informatii suplimentare la 07********78 (zero sapte sase sapte unu doi opt unu sapte opt) Bogdan