Operator Pariuri Sportive Drobeta Turnu Severin

Adaugat la 23:03, 05 Mai 2024
Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Recrutare la distanta: Posibilitatea de lucru la distanta: Program si in weekend: Munca in schimburi: Program flexibil: Tip job: Full time

Descriere

Candidatul ideal

- Studii medii

- Cunostinte de operare PC - nivel mediu

- Persoana pozitiva, responsabila si comunicativa, cu o atitudine orientată către client

- Serios, loial, punctual si corect

Descrierea jobului:

- Prezentarea ofertei de pariere clienților și gestionarea relatiei cu acestia

- Plasarea biletelor de pariere

- Cresterea vanzarilor si a numarului de clienti din agentie

- Întocmirea unor simple rapoarte la finalul zilei de lucru

- Păstrarea standarului de imagine a brandului in agentie

Beneficii

- venituri medii intre 2150 – 5000 ron

- Contract de munca pe perioada nedeterminata si un loc de munca stabil

- Program de lucru flexibil, doua zile cu doua libere, de la 10 la 22

- Salariu fix si tichete de masa

- Plata orelor suplimentare de lucru

- Bonusuri pentru numarul turelor suplimentare efectuate

- Bonusuri lunare

- Bonusuri trimestriale

- Bonusuri anuale

- Bonus FTD de 80 lei net pentru fiecare cont online deschis cu ajutorul tau

- Bonus pentru ziua de nastere

- Prima de sarbatori

- Cresteri salariale anuale

- Program de formare platit de companie

- Posibilitati reale de promovare in pozitiile nou deschise sau vacante
Se incarca pagina