Picker produse/ lucrator comercial

Adaugat la 10:42, 03 Mai 2024
Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Oamenii din Ucraina sunt bineveniti Posibilitatea de lucru la distanta: Program si in weekend: Program flexibil: Tip contract: Perioada nedeterminata Mobilitatea postului: Locatie stabila Tip job: Full time Recrutare la distanta: Munca in schimburi: Salariu:

Magazin online, cautam 2 colegi pentru pregatirea comenzilor.

Oferim:

-salariu motivant

-mediu tanar si dinamic

-spatiu de lucru placut, incalzit, ordonat si curat.

-2 x team building-uri/an

-premii de sarbatori

Cerinte:

-seriozitate

Descrierea jobului:

- picker produse si impachetare colete

Program de luni pana vineri.

Apreciem si tinem cont de implicarea si aportul adus de angajatii nostrii, pentru functionarea optima si dezvoltarea activitatii ,
iar acest lucru se va oglindi in venit.

Despre noi : Suntem o echipa tanara pe piata de 10 ani , ne dezvoltam in fiecare an si avem nevoie de colegi seriosi care sa ni se
alature :). Nu mai sta pe ganduri si hai in echipa noastra!