Red Sevens angajeaza Dispecer Video (sediu, Oradea)

Adaugat la 17:32, 19 Mai 2024
Tip contract: Perioada nedeterminata Tip job: Full time Recrutare la distanta: Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Posibilitatea de lucru la distanta: Program si in weekend: Munca in schimburi: Program flexibil:

Descrierea jobului:

Urmarirea permanenta a informatiilor primite de la sistemele electronice de securitate, analizarea si raportarea acestora in
functie de tipul evenimentului, de protocolul stabilit si de prevederile legale in domeniu.

Cerintele postului:

- Cunostinte Microsoft Office si Internet; - Foarte bune abilitati de comunicare; - Persoana cu simtul responsabilitatii
dezvoltat; - Bune abilitati de atentie concentrata si distributiva; - Spirit de echipa;

-Studii medii

Beneficii: - Program de lucru flexibil

- Lucru intr-o echipa tanara si dinamica - Perioada de training - Pachet salarial complex si motivant

- Tichete de masa

- Pachet cu servicii medicale gratu