Rematinvest angajeaza Sofer Braila

Adaugat la 10:54, 28 Aprilie 2024
Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani) Mobilitatea postului: Necesita deplasari Tip contract: Perioada nedeterminata Nivelul de studii: Calificat Numarul de posturi disponibile: 1 Tip job: Full time CUI / CIF: 15705409 Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Recrutare la distanta: Posibilitatea de lucru la distanta:

Descriere

Cerinte:

-Permis de conducere, categoriile C si E;

-Constituie avantaj - operarea graiferului;

-Experienta minim 2 ani in transportul rutier de marfuri generale;

- Card tahograf digital;

- Atestat transport marfa;

- Autorizatie ISCIR pentru macaragiu grupa A (constituie avantaj);

- Cunostinte minime de mecanica;

Responsabilitati:

- Asigura transportul marfii conform programului, pe traseul stabilit in ruta zilnica in interiorul tarii;

- Respecta timpii de conducere si odihna, respecta legislatia rutiera in vigoare;

Beneficii:

- salariu atractiv + tichete de masa + decontare transport;

Va rog sa ne contactati la nr. de telefon: Ioan Colceriu 07******08