SC BENATAV - Personal Departament Calitate

Adaugat la 17:53, 08 Mai 2024
Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani) Tip contract: Perioada nedeterminata Mobilitatea postului: Locatie stabila Nivelul de studii: Absolvent Tip job: Full time Recrutare la distanta: Munca in schimburi: Munca in schimburi Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Posibilitatea de lucru la distanta: Program si in weekend:

Descriere

Te vrem în echipa noastră !

Ești în căutarea unui loc de muncă stabil? Vino la noi! Căutăm personal în cadrul departamentului de asigurare a calitatii .

Ne dorim de la tine:

. Sa fii absolvent de studii superioare

. Sa ai experienta in cadrul unei companii certificate ISO 9001:2015 minim.

.        Sa ai cunostinte temeinice de limba engleza (scris, vorbit si citit) si de operare in Office (Excel, Word, Power Point).

·         Sa fii o persoana serioasa, organizata si orientata pe detalii.

·         Sa ai abilitati bune de comunicare si un spirit de lucru in echipa bine dezvoltat.

·         Sa fii disponibil si flexibil in ceea ce priveste programul de lucru (doar in cazuri exceptionale).

Vei avea urmatoarele responsabilitati:

·         Asigurarea calitatii produselor aflate pe linie, in procesul de productie .

·         Asigurarea calitatii proceselor de productie.

·         Contribuie la imbunatatirea continua a produselor si proceselor de calitate.

Noi iti vom oferi:

·         Contract de munca pe perioada nedeterminata.

·         Salariu fix (stabilirea finala a acestuia se face in mai multe etape, in functie de aptitudini si realizari).

·         Tichete de masă (30 lei/tichet/zi lucrătoare).

·         Training profesional .

·         Decontare procentuala a navetei.

·         Premii suplimentare pentru diverse evenimente: sarbatorile Pascale, sarbatorile de iarna etc.

·         Plata orelor suplimentare se face conform legislației în vigoare (doar pentru cazuri exceptionale).

·         Mediu de lucru placut.

Nu ezita să ne contactezi la nr. de telefon 00230 545 79 555883 si programeaza-te la un interviu la sediul nostru din Falticeni,
strada Țarancutei, nr. 19 (langa Motexco). Trimiterea CV ului este obligatorie.