SC Perfect Business angajeaza Manager

Adaugat la 00:23, 28 Aprilie 2024
Tip contract: Perioada nedeterminata Program flexibil: Program flexibil Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti): Recrutare la distanta: Posibilitatea de lucru la distanta: Program si in weekend: Munca in schimburi: Tip job: Full time Salariu:

Cafeneaua noastră, situată în inima orașului, este în căutare de un Manager de Cafenea/Restaurant dedicat și entuziast pentru a se
alătura echipei noastre.

Dacă iubești cafeaua, ai experiență în gestionarea unei cafenele și ești un lider inspirat, atunci suntem interesați să te
cunoaștem!

Responsabilitățile tale vor include:

• Gestionarea eficientă a întregului proces de operare, inclusiv planificarea, organizarea și monitorizarea activităților zilnice.

• Supervizarea și motivarea echipei, asigurându-te că membrii acesteia își îndeplinesc sarcinile și obiectivele.

• Menținerea standardelor de calitate ale produselor și serviciilor oferite, precum și gestionarea relațiilor cu clienții.

• Monitorizarea stocurilor și gestionarea aprovizionării pentru a asigura disponibilitatea constantă a ingredientelor și a
echipamentelor necesare.

• Gestionarea aspectelor financiare, inclusiv raportarea veniturilor și cheltuielilor, precum și elaborarea de rapoarte și analize
pentru raportarea către conducerea superioară.

• Dezvoltarea și implementarea de strategii de marketing și promovare pentru a atrage și fideliza clienți noi și existenți.

Cerințe:

• Experiență anterioară în gestionarea unei cafenele sau a unui restaurant similar.

• Abilități excelente de gestionare a personalului, cu capacitatea de a motiva și a dezvolta o echipă.

• Abilități bune de comunicare și relaționare cu clienții și colegii de echipă.

• Capacitatea de a lucra sub presiune și de a rezolva problemele în mod eficient.

• Experiență în gestionarea aspectelor financiare și abilități solide de planificare și organizare.

Oferim un mediu de lucru plăcut și stimulant, oportunități de dezvoltare profesională și un pachet salarial atractiv în funcție de
experiența și abilitățile tale.

Dacă ești pasionat de cafea și ai experiență în gestionarea unei cafenele, te invităm să ne trimiți CV-ul și o scrisoare de
intenție la adresa de e-mail

izmuncila a

Vom contacta candidații selectați pentru interviuri.

Te așteptăm să te alături echipei noastre și să contribui la succesul cafenelei noastre!